Pomohu Vám cítit se lépe po fyzické a emoční stránce.

Tělové a ušní svíce jsou výborným doplňkem na podporu jak se cítit líp. Pokud při aplikaci dodržíte správnou aplikaci svíce zaručíte jejich maximální účinek a výsledek.

Tělové svíce
Michal Ježek

Tělové a ušní svíce

Knihu ocení jak ti, kdo se chystají tělové nebo ušní svíce použít poprvé, tak i ti, kdo se s nimi už setkali a rádi by si rozšířili znalosti o jejich působení a použití.

Velkým přínosem této publikace jsou podrobně popsané a nafocené vybrané body na meridiánech, což jsou místa, jejichž stimulací se dají nastartovat samoléčivé procesy organismu. Ke každému bodu je přiřazen seznam potíží, které se dají působením na něj zmírnit nebo i úplně odstranit.

Svíce není žádný náš výmysl. Tato technika začala mnohem mnohem dřiv. Již staří Slované a Keltové používali stočenou hořící kůru na vytahování zánětů, nečistot a bolestí z těla. Indiáni používali bambus na vytahování různých zánětů v těle.

Dnešní moderní pojití používá tělové, ušní a turbo svíce. Jedná se o duté trubičky, vyrobené z přírodní látky, namočené ve včelím vosku. Do vosku přidávám kurkuma, ktéra pomáhat uvolnit zánět v těle.

Moje vize - Proč jsem začal vyrábět svíce

Pokud něco dělám, dělám to naplno a tak, aby to stálo za to. Určuji trend při práci se svícemi. Zaměřuji se na osvětu se svícemi co funguje nám a mým klientům. Na začtu jsem vyzkoušel velké množství svící (drahé, levné ze zahraničí. . . .). Zjistil jsem, že nejlepším řešením bude vyrábět si svíce sám. Právě proto, abych mohl zajistit co nejpřesnější diagnostiku a co největší účinek a TO SE POVEDLO.

Co vám nabízím

Tělové a TURBO svíce

Zde najdete všechny informace ke svícím. Místa a jejich účinek. Konkrétní aplikace.

Ušní svíce

Co všechno se dá ovlivnit při aplikaci do ucha. Správné používání ušních svící. Co udělat jinak aby byl výsledeknejvětší.

Správná aplikace

Jak správně aplikovat svíce. Jak zvýšit jejich účinek. Jakou vybrat svíci na Vaše potíže. Jaké jsou nejúčinější svíce. Jak ušetřit a mít nejúčinější svíce.

Spokojenost je zaručena správnou aplikací

Reference - spokojenost zákazníků

4 letý synek upadl na podlahu a měl na čele ošklivou bouli. Ihned po vypálení svíce se boule zmenšila a po druhé téměř zmizela. Od té doby máme svíce stále v lékárničce.
Petra
Před několika lety jsem si nechala propíchnout pupík. Dírka mi přes rok neustále hnisala a nepomáhala žádná mastička. Náhodou jsem narazila na tělové svíce a vyzkoušela je. Velkým překvapením pro mě bylo, když po týdnu pálení – 1 svíce denně – hnisání a bolest úplně zmizela. Od té doby jsem v naprostém pořádku a na svíce nedám dopustit.
MichaelaFotografka
Když mi lékař sdělil, že mám cystu na vaječníku, byla jsem z toho nemile překvapena. Hlavně jsem měla strach z nadcházející operace. Pak jsem ale na festivale O zdraví potkala Michala Ježka, který mi doporučil tělové svíce. Zprvu jsem jim vůbec nevěřila a byla jsem skeptická. Řekla jsem si, proč to ale nezkusit, že nemohu nic pokazit. Vypálila jsem si tedy 5 svící a nepřikládala jsem jim žádnou velkou váhu. Ovšem na dalším vyšetření byla cysta pryč! Odešla jsem domů neschopna slova. Od té doby uplynul rok a jsem bez operace a bez cysty. Za mě tělové svíce mohu jen doporučit.
Jana
Zubaře se bojím jako čerta, a proto jsem ho nechávala až na poslední chvíli. Bolest zubů neustávala a na doporučení jsem vyzkoušela, jen ze zvědavosti, tělové svíce. Hned po prvním vypálení se mi výrazně ulevilo. Svíce jsem si naordinovala místo ibalginu a po třech dnech jsem měla po bolesti.
Kateřina
Zubaře se bojím jako čerta, a proto jsem ho nechávala až na poslední chvíli. Bolest zubů neustávala a na doporučení jsem vyzkoušela, jen ze zvědavosti, tělové svíce. Hned po prvním vypálení se mi výrazně ulevilo. Svíce jsem si naordinovala místo ibalginu a po třech dnech jsem měla po bolesti.
Kateřina
Manžela, 53 r. – bolí už 3 roky kloub palce. Dle lékaře by mohla na sebe upozorňovat dna, vysadil tedy maso a opravdu dodržoval dietu při dně. Bolest se ho držela zuby nehty. Tak jsem na něm vyzkoušela téměř proti jeho vůli svíci. Druhý den nejen, že nebrblal, ale o pálení svíce mě požádal. Akutní bolest odezněla a také se zmenšil výrazně otok a vymizelo zarudnutí. Teď už se bolest ozve jen občas – nejspíše, když vybočí z diety. Hned se hlásí o tělovou svíci.
Romana
Tělovými svícemi Vaší výroby jsem postupně ulevovala skoro celé rodině a jak známo, dobrá věc se šíří rychleji než blesk. Začaly si o ně říkat i kamarádky. A ty zase pomáhají svým rodinám. Konečně se dostalo i na mě. Dlouhodobě jsem trpěla opakovanými záněty močového měchýře a močových cest. Děkuji za Vaši radu pálit svíci na podbřišku. To byla taková úleva! Už vím, proč se všichni při pálení svíce usmívají a chovají se jako opečovávaná miminka! Vnímala jsem pocit, jako by mi ta svíce vytahovala z podbřišku nějaké hnusy a přiznávám se, že jsem si hned vzápětí zapálila ještě jednu, ačkoli nevím, zda se to má či nemá. Bylo to blahodárné. Když jsem v jednom emailu děkovala náhodě, že jsem Vás i tělové svíce poznala a mohla pomoci mojí nemocné mamince, tak jsem asi neměla na mysli náhodu. On je člověk tak nějak „postrkován“ k informacím i lidem, kteří ho mají co naučit a kteří ho mohou posunout dál. Od setkání s Vámi jsem se hodně pohnula z místa, cítím se skoro stále dobře – navzdory starostem, navzdory tomu, že můj pracovní den začíná v 7 a končí někdy kolem 2 h v noci … jako bych najednou uměla využít energii.
Lenka
Tvoje svíčky se staly nedílnou součástí mého života i života části mých přátel. Dozvěděla jsem se hodně o sobě a začala jsem se mít víc ráda. Uvědomila jsem si svoje zranění v průběhu života, kterým jsem nepřikládala správnou váhu. Vypadaly z nás různé věci, ale nemám tendenci to schovávat. Intuitivně cítím co to je a jak moc je to třeba zásadní. Ale můžeme ti v budoucnu ty zajímavé věci občas poslat, abys měl studijní material:-)přístup k životu každého z nás je vlastně unikátní a tak beru rady ostatních s pokorou, ale kdo by mě měl znát víc než já sama. A tak každému stejně nezbyde než se vydat na objevitelskou cestu za poznáním vlastní duše, protože to je cesta ke svobodě. Protože od svobody nás dělí naše vlastní traumata a programy a ty musíme poznat a pochopit. V průběhu cesty se začneme mít rádi, začneme si vážit života, kterého je v nás tolik. Najednou cítím povinnost využít každou příležitost, kterou život nabízí k prožití štěstí a lásky. Začínám si myslet, že hmota ( naše tělo ) je mnohem prostupnější než nás učili....... Všichni kdo pálí déle, mají vize svých traumat. Dají se s tím léčit i takové věci jako tinitus. Moje dvě kamarádky jsou toho důkazem.
Mgr. JitkaPrávnička

Napište mi

V roce 2008 jsem začal aplikovat zdravý životní styl. Seznámil jsem se se svícemi a jejich práce mě absolutně uchátila. Zamiloval jsem si jejich jejich jednoduchos a skvělé výsledky o rok později sem si začal svíce vyrábět sám abych zaručil jejich kvalu na které si potrpím pro následnou nejpřesnější diagnostiku.