JAK TĚLOVÉ A UŠNÍ SVÍCE FUNGUJÍ?

Svíce využívají fyzikálních zákonů. Stejně jako funguje gravitace, v tomto případě se využívání princip komínového efektu. Pro zaručení největšího účinku je třeba zajistit, při aplikaci lehce přitisknout svíci přes prodyšný ubrousek v místě ošetření tak, abychom jsme jí nedeformovali. V tomto okamžiku vzniká podtlak. Hořící oheň vytváří dým, který jde přes prodyšný ubrousek do podkoží, tak uvolní zablokovanou energii (fyzické potíže - záněty, cysty, myomy, otoky o jiné sedimenty), ty se rozvolní, část se vtáhne do svíce a zbytek tělo vyloučí způsobem, který zná. Po aplikaci si tělo nastartuje samoléčivou sílu, která je pro něj přirozená a následně přichází uvolnění. Je důležité zvýšit pitný režim, aby mohli procesy samoléčení pracovat správně.

CO VŠE OVLIVNÍ SVÍCE V PRŮBĚHU HOŘENÍ?

KOMÍNOVÝ EFEKT

Oheň vytváří dým, ten jde skze prodyšný ubrousek a kůži do podkoží, tam se uvolní potíže,
které nás trápí (natažený sval, záněty, cysty, myomy, atd. )

TEPLO

Díky tomu se uvolňuje vše, co v těle být nemá ( podobné jako baňka a moxa)

ÚLEVA

Co se Vám děje, když do ohně spousta lidí řekne, že v tu chvíli nemají myšlenky. To samé se děje, když vše, co nás trápí jak emočně, tak bolesti, či části těla, odešleme do plamene svíce.

CO VŠECHNO SE MŮŽETE DOZVĚDĚT ZE ZBYTKŮ APLIKOVANÉ SVÍCE?

Diagnostikovat se mohou jak fyzické, tak emoční potíže. Je možné diagnostikovat mnoho různých faktorů (praskání, občasný dým - tmavý, nebo světlý, oheň - délka, barva, směr) . Hoření svíce. Chování klienta při aplikaci. Jaká strana těla je nemocná. Jaký orgán je zatížený. S jakými to souvisí emocemi. To vše se nechá vyčíst a může se objevit v kompletní diagnostice a tím je nejpřesnější. Pak mě může nasměrovat co dál.

Po vypálení svíce k rysce a jejím následném uhašení, vyklepneme zbytek, který ve svíci zůstal. Po vytažení skrze prodyšný ubrousek a kůži. Díky tomu můžeme zjistit, co se v těle děje. Obsahu, může být více či méně.

ZÁKLADNÍ DIAGNOSTIKA

CHCETE POMOCI S DIAGNOSTIKOU?

Přidejte se do facebookové skupiny, kde můžete nahrát obrázek aplikované svíce a dozvíte se, co se ve Vašem těle děje. Potřebuji vědět, na jaké části těla byla svíce aplikována. Přiložte foto, vyklepnutého obsahu vypálené svíce.