Pomohou vám cítit se lépe, po fyzické a emoční stránce.

Tělové a ušní svíce jsou výborným doplňkem, podporou a životním stylem, jak začít žít kvalitní život. Zakládám výrobu na kvalitě. Dodržte správnou aplikaci svíce, zaručíte její maximální účinek a nejlepší výsledek.

Tělové svíce
Michal Ježek

Tělové a ušní svíce

Knihu ocení jak ti, kdo se chystají tělové nebo ušní svíce použít poprvé, tak i ti, kdo se s nimi už setkali a rádi by si rozšířili znalosti o jejich působení a použití.

Velkým přínosem této publikace jsou podrobně popsané a nafocené vybrané body na meridiánech, což jsou místa, jejichž stimulací se dají nastartovat samoléčivé procesy organismu. Ke každému bodu je přiřazen seznam potíží, které se dají působením na něj zmírnit nebo i úplně odstranit.

Ušní a obecně tělové svíce jsou známé velmi dlouho. Důkazy o nich a jejich používání můžeme najít téměř v každé kultuře. Například Mayové do svých léčebných praktik zahrnovali právě svíčky. Jak pro očistu těla, tak především mysli. Napodobeniny ušních svící používali též Indiáni a nám blízcí Slované. Indiáni používali bambus na vytahování různých zánětů z těla.

Dnešní moderní pojetí používá ušní, tělové a tělové turbo svíce. Jedná se o duté trubičky, vyrobené z přírodní látky, namočené ve včelím vosku. Do vosku přidávám kurkumu, ktérá pomáhá uvolnit zánět v těle. Déle při aplikaci můžeme použvat éterické oleje.

Moje vize. Proč jsem začal vyrábět svíce

Abych pro vás zaručil maximální účinek a největší efekt, začal jsem svíce vyrábět. Cílem je největší kvalita svíce a know-how s tím spojená. Určuji trend při práci se svícemi. Jsem jedinečný ve výrobě největších a nejdelších svící. Zaměřuji se na osvětu se svícemi, co funguje nám a mým klientům. Na začátku jsem vyzkoušel velké množství svící, ať už levné, drahé, různé provedení, ze zahraničí. Díky tomu jsem vypozoroval, že nejlepším řešením bude vyrábět si svíce sám. Právě proto, abych mohl zajistit co nejpřesnější diagnostiku, největší účinek a TO SE POVEDLO. Všechno co sdílím jsou mé zkušenosti, zkušenosti mých blízkých a klientů. Pokud chcete zjistit výsledky aplikace, jak reaguje Vaše tělo, mysl  a jestli to na vás funguje. Musíte to vyzkoušet. Výsledky jsou nepřenositelné a nedají se předat.
"Co pro jednoho je perfektní, pro druhé může být perverzní".

Co vám nabízím

Tělové a TURBO svíce

Zde najdete všechny informace ke svícím. Místa a jejich účinek. Konkrétní aplikace.
Více informací

Ušní svíce

Co všechno se dá ovlivnit při aplikaci do ucha. Správné používání ušních svící. Co udělat jinak, aby byl výsledek největší.
Více informací

Správná aplikace

Jak správně aplikovat svíce. Jak zvýšit jejich maximální účinek. Jakou vybrat svíci na Vaše potíže. Jaké jsou nejúčinější svíce. Jak ušetřit a mít nejúčinější svíce.
Více informací

Velkoobchodní podmínky

Napište mi a domluvíme se za jakých podmínek spolu budeme spolupracovat.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Ušní svíce

á 35,-Kč nad 50 ks
Aplikujeme do ucha, případně můžeme používat na malé děti. Velikost ušní svíce: průměr 8 x 240 mm. Cena á 39,-Kč do 45 ks, nad 50 ks je á 35,- Kč
á 39,- Kč do 49 ks

Tělové svíce "S"

á 39,- Kč nad 50 ks
Základní tělová svíce, kdy se aplikuje na "AU" místo na těle. Velikost Tělové svíce „S“ : průměr 10 x 240 mm. Cena do 49 ks je á 45 Kč, od 50 ks je á 39,- Kč
á 45,-Kč do 49 ks

Tělové turbo svíce "M"

á 69,- Kč nad 20 ks
Na chronické a dlouhodobé potíže. Nahradí cca 3 až 4 ks klasické tělové svíce "S". Velikost Tělové TURBO svíce „M“: Pr. 16 x 300 mm. Cena á 79,- Kč do 19 ks, od 20 ks je á 69,- Kč
á 79,- Kč do 19 ks

Tělové turbo svíce "L"

á 79,- Kč nad 20 ks
Na chronické a dlouhodobé potíže. Nahradí 4 až 5 ks klasické tělové svíce "S". Velikost Tělové TURBO svíce „L“: Pr. 20 x 300 mm. Cena á 89,- Kč do 19 ks, nad 20 ks je á 79,- Kč
á 89,- Kč do 19 ks

Tělová Turbo svíce "SUPER L"

od 89,- Kč nad 20 ks
Velmi účinná na chronické a dlouhodobé zdravotní potíže. Nahradí cca 5-6 klasické tělových svící "S". Velikost Tělové turbo svíce „Super L“: Průměr 25 x 300 mm. Cena do 19 ks je á 99,-Kč, nad 20 ks je á 99,- Kč
á 99,-Kč do 19 ks

Tělová Turbo svíce "XM"

á 109,-Kč nad 20 ks
Největší účinek je na emoční či psychické potíže. Nahradí až 7 kusů klasické tělové svíce "S". Velikost 1,5 x 40 cm. Cena je á 119,-kč do 19 ks, nad 20 ks je cena á 109,- Kč
á 119,- Kč do 19 ks

Tělová Turbo svíce "XL"

á 119,- Kč nad 20 ks
Největší účinek má při aplikaci za krkem kde se řeší emoční či psychické potíže. Nahradí až 7 kusů klasické tělové svíce "S". Velikost 2 x 40 cm. Cena je á 129,-Kč do 19 ks, á 119,- Kč nad 20 ks
á 129,- Kč do 19 ks

Reference - zkušenosti klientů

Výsledek je zaručen na správnosti aplikace svíce. Více na stránce Reference – zkušenosti klientů

4 letý synek upadl na podlahu a měl na čele ošklivou bouli. Ihned po vypálení svíce se boule zmenšila a po druhé téměř zmizela. Od té doby máme svíce stále v lékárničce.
Petra
Zubaře se bojím jako čerta, a proto jsem ho nechávala až na poslední chvíli. Bolest zubů neustávala a na doporučení jsem vyzkoušela, jen ze zvědavosti, tělové svíce. Hned po prvním vypálení se mi výrazně ulevilo. Svíce jsem si naordinovala místo ibalginu a po třech dnech jsem měla po bolesti.
Kateřina
Před několika lety jsem si nechala propíchnout pupík. Dírka mi přes rok neustále hnisala a nepomáhala žádná mastička. Náhodou jsem narazila na tělové svíce a vyzkoušela je. Velkým překvapením pro mě bylo, když po týdnu pálení – 1 svíce denně – hnisání a bolest úplně zmizela. Od té doby jsem v naprostém pořádku a na svíce nedám dopustit.
MichaelaFotografka
Manžela, 53 r. – bolí už 3 roky kloub palce. Dle lékaře by mohla na sebe upozorňovat dna, vysadil tedy maso a opravdu dodržoval dietu při dně. Bolest se ho držela zuby nehty. Tak jsem na něm vyzkoušela téměř proti jeho vůli svíci. Druhý den nejen, že nebrblal, ale o pálení svíce mě požádal. Akutní bolest odezněla a také se zmenšil výrazně otok a vymizelo zarudnutí. Teď už se bolest ozve jen občas – nejspíše, když vybočí z diety. Hned se hlásí o tělovou svíci.
Romana
Když mi lékař sdělil, že mám cystu na vaječníku, byla jsem z toho nemile překvapena. Hlavně jsem měla strach z nadcházející operace. Pak jsem ale na festivale O zdraví potkala Michala Ježka, který mi doporučil tělové svíce. Zprvu jsem jim vůbec nevěřila a byla jsem skeptická. Řekla jsem si, proč to ale nezkusit, že nemohu nic pokazit. Vypálila jsem si tedy 5 svící a nepřikládala jsem jim žádnou velkou váhu. Ovšem na dalším vyšetření byla cysta pryč! Odešla jsem domů neschopna slova. Od té doby uplynul rok a jsem bez operace a bez cysty. Za mě tělové svíce mohu jen doporučit.
Jana
Tělovými svícemi Vaší výroby jsem postupně ulevovala skoro celé rodině a jak známo, dobrá věc se šíří rychleji než blesk. Začaly si o ně říkat i kamarádky. A ty zase pomáhají svým rodinám. Konečně se dostalo i na mě. Dlouhodobě jsem trpěla opakovanými záněty močového měchýře a močových cest. Děkuji za Vaši radu pálit svíci na podbřišku. To byla taková úleva! Už vím, proč se všichni při pálení svíce usmívají a chovají se jako opečovávaná miminka! Vnímala jsem pocit, jako by mi ta svíce vytahovala z podbřišku nějaké hnusy a přiznávám se, že jsem si hned vzápětí zapálila ještě jednu, ačkoli nevím, zda se to má či nemá. Bylo to blahodárné. Když jsem v jednom emailu děkovala náhodě, že jsem Vás i tělové svíce poznala a mohla pomoci mojí nemocné mamince, tak jsem asi neměla na mysli náhodu. On je člověk tak nějak „postrkován“ k informacím i lidem, kteří ho mají co naučit a kteří ho mohou posunout dál. Od setkání s Vámi jsem se hodně pohnula z místa, cítím se skoro stále dobře – navzdory starostem, navzdory tomu, že můj pracovní den začíná v 7 a končí někdy kolem 2 h v noci … jako bych najednou uměla využít energii.
Lenka

Michal Ježek

výrobce svící, terapeut

V roce 2008 jsem začal aplikovat zdravý životní styl. Seznámil jsem se se svícemi a jejich práce mě absolutně uchvátila. Zamiloval jsem si jejich jednoduchost a skvělé výsledky. O rok později jsem si začal svíce vyrábět sám, abych zaručil jejich kvalitu, na které si potrpím pro následnou nejpřesnější diagnostiku a největší účinek.